in

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e të birit dhe dedikimin special

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Edita Sopjani është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur ajo përmes një postimi në Instagram.

Edita ka postuar disa foto, ku shfaqet me të birin e porsalindur nga spitali. Ajo i ka shoqëruar këto imazhe të ngrohta dhe me një dedikim, me anë të të cilit ka zbuluar edhe emrin e të birit, Rio.

“Jeta jonë u plotësu me ty Rio jonë!
Mirë se erdhe në mesin tonë, do të të duam pa fund unë e Babi!
23.06.22”, ka shkruar Edita.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Edita Sopjani është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur ajo përmes një postimi në Instagram.

Edita ka postuar disa foto, ku shfaqet me të birin e porsalindur nga spitali. Ajo i ka shoqëruar këto imazhe të ngrohta dhe me një dedikim, me anë të të cilit ka zbuluar edhe emrin e të birit, Rio.
“Jeta jonë u plotësu me ty Rio jonë!

Mirë se erdhe në mesin tonë, do të të duam pa fund unë e Babi!
23.06.22”, ka shkruar Edita.

 

 

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ngjarje tronditëse në mes të ditës në rrugë/ Vr.itet 21-vjeçarja, i tha jo propozimit për martesë pasi donte të vazhdonte shkollën

Djali denoncoi zhdukjen e tij, por marr lajmin e rëndë nga Policia, gjendet i mb*tur në një rezervuar 67 vjeçari