Connect with us

Positivity Minds

Këngëtarja e bukur shqiptare tregon Sheiku çmendet për mua, ai e ka bere kete per mua..

Latest

Këngëtarja e bukur shqiptare tregon Sheiku çmendet për mua, ai e ka bere kete per mua..

 

Serena Sula, e ftuar në Top Channel, ka rrëfyer se prej kohësh është në kontakt me një sheik nga Dubai, i cili e ka ftuar atë ta vizitojë.

“Më ka shkruar një sheik, është person publik, njihet në Instagram.

Më ka ndjek dhe më lutet që unë të shkojë në Dubai, do ta pranoj ftesën, si mos ta bëj por më mua do të jetë më mirë të vijë ai këtu.

Ai është fiksuar pas meje, kam folur me atë dhe më pëlqen shumë, pasi është tipi im”, u shpreh Serena Sula.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.