in

Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, mes dhimbjes njofton ndarjen nga jeta të nënës së saj (FOTO)

 

Këngëtarja e njohur, Arta Barjami, ka dhënë lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të nënës së saj.

Bajrami shkruan përmes një postimi në rrjetet sociale se nëna e saj ka ndërruar jetë një ditë më parë, duke mos dhënë detaje rreth shkakut të vdekjes.

“Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi. Allahu të mëshiroftë oj Nëna ime ?

Varrimi do të bëhet sot në kohën e Ikindisë tek varrezat e Arbërisë në Prishtinë”, ka shkruar Arta nëpërmjet një postimi në “Facebook” ku krahas saj ka vendosur dhe foton e të ëmës.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Përgjaken rrugët/ U përplas nga një shofere, ndërron jetë burri nga Vlora (EMRI)

Tronditëse/ Nxënësit kërcënojnë mësuesen e testit të Biologjisë në TikTok, ‘Le ta vr*sim’!