in

Këngëtarja shqiptare merr lajmin e jetës për ditëlindje, partneri i propozon për martesë (Video)

Këngëtarja e njohur, Barbana Dini ka marrë propozim për martesë nga partneri i saj. Mbrëmë Barbana ka festuar ditëlindjen dhe nga festa miqtë kanë publikuar një video ku partneri i saj ulet në gjunjë dhe i propozon.

Barbana prej kohësh ka nisur një jetë të re në Amerikë me partnerin e saj, identitetin të cilin nuk e ka zbuluar më parë, vetëm mbrëmjen e kaluar.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ndjekësi i thotë: ‘Mjerë ai që të ka humbur ty’! Përgjigja e Aleksia Peleshit do iu habisë

‘Djali mb*ti me duar të atin’/ Policia arr*ston autorin, 58-vjeçari me prec*dentë të mëparshëm penal