in

Këngëtarja shqiptare rrëzohet në mes të skenës (Video)

Himarë- Adelina Tahiri ka pësuar një incident në skenën e “Miss Shqipëria 2022”. Këngetarja ishte ftuar mbrëmjen e djeshme për të performuar në konkursin e bukurisë që u mbajt në kalanë e Porto Palermos në Himarë.

Teksa po përshëndeste të pranishmit, Adelina nuk e vuri re shkallën dhe u rrëzua. Ajo e mori me shumë sportivitet situatën e madje videon e publikoi vetë në rrjete sociale duke shkruar se e kanë marrë mësysh.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

OH ZOT/ Tenda e kalçetos e zuri sipër, vdes në spital 22-vjeçari nga Saranda

‘Ata u kthyen sërish bashkë’! Beatrix flet për herë të parë për bashkimin e Borës dhe Donaldit:’A shumë mirë, më vjen mirë, gëzohem’!