Connect with us

Positivity Minds

Kështu e kujton nipi simpatik humoristin Rasim Thaçi-Cima

Latest

Kështu e kujton nipi simpatik humoristin Rasim Thaçi-Cima

 

Njeriu që i afeksioni qindra mijëra njerëz me karakterin dhe humorin e tij, më nuk është mes të gjallëve.

Megjithatë, figura, personaliteti dhe humori karakteristik i Rasim Thaçit-Cimes, vazhdon të jetojë.

Humbjen e Rasim Thaçit, mjaftë të rëndë e patën e vazhdojnë ta kenë familja, miqtë, por edhe publiku i gjerë, që për vite me radhë qeshi e u argëtua me personazhin e tij karizmatik, Cimen.

E, nipi i tij i preferuar, Rroni, që lidhjen me gjyshin e kishte të jashtëzakonshme, kudo që shkon e vesh një bluze me figurën e gjyshit të dashur e të munguar tashmë.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.