in

Këto rroba banjoje do të vënë në pah më së miri lëkurën tuaj të nxirë

 

Ngjyrat e ndezura kanë një rol qendror në ansamblin e verës, duke ndikuar drejtpërdrejt në tendencat e veshjeve të plazhit. Pra, rrobat e banjos që do të shtoni për këtë vit meritojnë të kenë ngjyra të ndezura. Shtëpitë e modës kanë prezantuar në koleksionet e tyre nuancat e së kuqes, fuchsia, blusë dhe jeshiles.

Përveç kësaj, një arsye tjetër për të zgjedhur ngjyrat e ndezura është se ato do të nxjerrin në pah lëkurën tuaj të nxirë. Kontrasti i krijuar mes nuancës dhe nuancës së lëkurës do të bëjë që të dukeni sa më mahnitëse. Mos harroni pëlhurat lurex, të cilat do të tregojnë në mënyrë perfekte nxirjen tuaj.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Zjarr në Fier, rrezikohen antenat televizive dhe celulare në Peshtan të Madh

‘Mori vesh se ishte me k*ncer’/ Detaje nga vetëv*asja e Kastriot Myftaraj, ‘nëna e tij pa gjithçka’ (Video)