in

Kim dhe Pete tallen rreth momentit intim/ ‘V*ginën time mund ta shikosh në internet’

Komediani Pete Davidson është shfaqur gjatë xhirimeve të serialit “The Kardashians”. Ai ka shkëmbyer një bisedë me Kimin në lidhje me vaginën e kësaj të fundit.

Kim: Pete, eja këtu, duhet të takosh Paxy-n. Paxy ka punuar me mua për 14 vite nga ‘Keeping Up With the Kardashians’. Ajo di gjithçka për mua. Ajo ndoshta e ka parë dhe v/*ginën time

Pete: Më shumë se unë?

Kim: Jo më shumë se ti (qesh), por me siguri e ka parë.

Paxy: Në fakt nuk e kam parë

Kim: Nuk e ke parë v*/aginën time? Mund ta shikosh në Internet. Page Six

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Çështje ditësh nga hapja e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

‘A je gati për sonte’? Noizy nxjerr bisedat private me Loredanën