in

Kishit menduar ndonjëherë sherr midis Shqipes dhe Monikës? Epo ndodhi!

 

Aktorja Monika Lubonja është parë shumë aktive pas daljes nga Big Brother Vip me intervista dhe paraqitje në evente të ndryshme.

Së fundmi në një bashkëbisedim tregoi se i vinte keq për femrat të cilat nuk divorcohen nga burrat e tyre për shkak të moshës dhe madje se dashuria në ditët e sotme ka humbur për brezin e ri.

Por, Shqipja, ish-konkurentja e “Për’puthen” nuk ka qënë aspak dakort duke i thënë se po bie në kontradiktë me veten pasi as ajo nuk e ka shijuar lirinë në rininë e saj por po e bën tani dhe gjatë qëndrimit në Big Brother Vip.

Por Monika ja ktheu duke thënë se në shtëpinë e saj në raport me vajzën ka pasur liri të paparë duke e shijuar madje edhe në disko apo nëpër plazhe grup.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

E dashura e Robertit del për kafe, me bluzë pa jelek

Megi Pojani bën xheloz Endri Çekiçin. Pse u perqafua me Don Xhon?