in

Kur ta shohë Xhan Jaman foton e fundit të ish-të dashurës do pendohet që u ndanë

Aktori i serialeve turke, Xhan Jaman dhe prezantuesja italiane Diletta Leotta jetuan një histori dashurie shumë të komentuar në media. Dyshja madje kishin planifikuar dhe dasmën. Por papritur në shtator të vitit të kaluar Diletta konfirmoi ndarjen nga Xhan duke thënë se ata nuk mund ta përballonin dot famën së bashku.

Ndërkohë prezantuesja pas ndarjes ka vazhduar jetën dhe tani ka zgjedhur brigjet e Siçilisë për t’u relaksuar. Ajo ka postuar në Instagram një foto ku është shfaqur në super formë dhe sigurisht komentet që i përmendin Xhan Jamanin kanë qenë të shumta. Thoni vallë ta ketë parë Xhani foton?

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Ajo nuk e mori vesh kurrë”/ Nëna e Hueyda El Saied zbulon arsyen përse nuk i tregoi të bijës që kishte humbur babain

Ndahet parakohe nga jeta zv/dekania e Fakultetit të Shkencave Shoqërore në Shkodër