in

“Kur të shoh ty dridhem”, shqiptari ngacmon sek*ualisht psikologen greke që e mori në punë: Më puthi në shpatull dhe…

Një shqiptar është arrestuar nga policia greke, pas denoncimit të një psikologeje e cila kallëzoi se ishte ngacmuar seksualisht prej tij.

Sipas medieve greke, ngjarja ndodhi në lagjen Kyfisia të Athinës, ku psikologia Iris Kalpouzou kishte marrë një zyrë për të ofruar shërbimet e saj dhe punëtori shqiptar do të bënte rregullimet e arredimet e ambientit.

Ajo ka treguar se punëtori shqiptar nisi ta ngacmonte dhe tentoi ta puthte.

27 vjeçarja tha se shqiptari i bënte komplimente të tilla si: “je një grua shumë e bukur”. Por psikologia shprehet u mundua ta shmangte duke i thënë se “është e martuar dhe ka një fëmijë”.

“Në një moment shkova në tualet. Ai erdhi aty. Më preku dhe më tha më përqafo. Unë i thashë, si guxon? Kam burrë dhe fëmijë. Po mundohesha të ktheja kokën se po tentonte të më puthte. Ia dola të largohesha”, tregoi 27-vjeçarja.

“Pse po largohesh? Ku po shkon? Më urren”, i tha shqiptari.

“Unë i thashë si guxon ta bësh këtë, unë kam familje”, shprehet 27-vjeçarja.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi të ish-drejtorit të Aluiznit, ja posti drejtues që mban (Emri)

I FUNDIT/ Tërmeti i fuqishëm ‘shkund’ Ballkanin, ja ku ishte epiqendra