Connect with us

Positivity Minds

“Kur të shoh ty dridhem”, shqiptari ngacmon sek*ualisht psikologen greke që e mori në punë: Më puthi në shpatull dhe…

Latest

“Kur të shoh ty dridhem”, shqiptari ngacmon sek*ualisht psikologen greke që e mori në punë: Më puthi në shpatull dhe…

Një shqiptar është arrestuar nga policia greke, pas denoncimit të një psikologeje e cila kallëzoi se ishte ngacmuar s*ks*alisht prej tij.

Sipas medieve greke, ngjarja ndodhi në lagjen Kyfisia të Athinës, ku psikologia Iris Kalpouzou kishte marrë një zyrë për të ofruar shërbimet e saj dhe punëtori shqiptar do të bënte rregullimet e arredimet e ambientit.

Ajo ka treguar se punëtori shqiptar nisi ta ngacmonte dhe tentoi ta puthte.

27 vjeçarja tha se shqiptari i bënte komplimente të tilla si: “je një grua shumë e bukur”. Por psikologia shprehet u mundua ta shmangte duke i thënë se “është e martuar dhe ka një fëmijë”.

“Në një moment shkova në tualet. Ai erdhi aty. Më preku dhe më tha më përqafo. Unë i thashë, si guxon? Kam burrë dhe fëmijë. Po mundohesha të ktheja kokën se po tentonte të më puthte. Ia dola të largohesha”, tregoi 27-vjeçarja.

“Pse po largohesh? Ku po shkon? Më urren”, i tha shqiptari.

“Unë i thashë si guxon ta bësh këtë, unë kam familje”, shprehet 27-vjeçarja.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.