in

“Kush e kaloi i pari 5-miliardëshin e eurove, ky apo Meta”, Romeo Kara ngre dyshimet e forta mbi Sali Berishën: Ky plas edhe derrin me …

 

Ish-kryeministri Sali Berisha i pyetur dje gjatë një takimi me shoqërinë civile për pasurinë e familjes së tij, u shpreh se ai ka vetëm 100 mijë euro në bankë dhe një apartament.

Pas kësaj deklarate të Berishës ka ardhur një reagim ironik në rrjetet sociale nga juristi Romeo Kara.

“Ky plas edhe derrin me keto lloj prononcimesh.

Kurioz jam t’a di, cili e kaloi i pari 5 miliardeshin e eurove, ky apo Meta?”, shkruan Romeo Kara.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Çfarë ndodhë nëse i lani flokët me Coca-Cola?

Zbulohet si ndodhi kr*mi/ E moshuara sapo bleu bukën: 3 shqiptarë dhe dy grekë e ndjekin, e grabisin dhe e vr*sin