in

Kush është oficerja simpatike që mban si kafshë shtëpiake një gjarpër (FOTO)

 

Mbajtja e një kafshe në banesë është hobi për miliona njerëz në botë, por të mbash një gjarpër në shtëpi për kafshë shtëpiake, kjo po që quhet guxim.

Edhe në Shqipëri është një vajza simpatike e cila jo vetëm që nuk i ka frikë gjarpërinjtë por i mban në shtëpi, dhe i trajton sikur të jenë fëmijë.

Bëhet fjalë për oficeren simpatike të policisë së Elbasanit, Anisa Kostani, e cila në një intervistë në media ka thënë se e mban gjarprin në shtëpi si anti-stres.

Sipas saj gjarpri ka nevojë të ushqehet 1 deri në dy herë në javë, dhe kryesisht për të ngrënë i jep minj.

Por përveç gjarprit në banesën e oficeres bionde gjenden edhe 3 mace dhe një qen, por sigurisht ata kanë dhomën e tyre të veçantë, në mënyrë që të mos krijojnë probleme në shtëpi.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

I riu shqiptar vr*t 31 vjeçarin turk në Gjermani, policia jep shpërblim për kapjen e tij (Emri+Foto)

Shqipëria fiton medalje ari në Lojërat Mesdhetare, mundësi shqiptar shpallet kampion