Connect with us

Positivity Minds

Ky është çifti më i ri i showbiz-it shqiptar? Fotoja që u fshi i nxjerr zbuluar, këngëtari i lidhur me moderatoren e njohur shqiptare

Latest

Ky është çifti më i ri i showbiz-it shqiptar? Fotoja që u fshi i nxjerr zbuluar, këngëtari i lidhur me moderatoren e njohur shqiptare

 

Reperi nga Ferizaj, Gramoz Aliu i njohur ndryshe me nofkën “Mozzik” është mjaft aktiv sa i përket rrjeteve sociale, ku i mban aktiv ndjekësit me fotografi e video nga jeta e tij e përditshme. Por, para disa ditësh ai kishte postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, e që kjo foto bëri buj nëpër media rozë e rrjete sociale.

Për herë të parë Mozzik kishte postuar fotografinë, ku vajzës të cilës i kishte vendosur dorën tek këmba iu shihej një tatuazh në pjesën e sipërme të këmbës. E që këtë fotografi ai e kishte fshirë pas disa minutash.

Në fotografinë e dytë të postuar shihej e njëjta vajzë vetëm se tani në fotografi nuk vërehej tatuazhi.

Për këtë fotografi filluan thashethemet se Mozzik është në një lidhje me moderatoren e njohur, Kiara Tito dhe se personazhi në foto është vetë Kiara, e që kjo gjë mund të vërtetohet vetëm duke i shikuar fotografitë e Kiarës nëpër rrjete sociale dhe dallohet se moderatorja nuk ka tatuazh në atë pjesë të këmbës.

Dhe se fotografinë që postoi vetë Kiara në “Instagram” gjendej në Prishtinë, teksa fotografia e Mozzik ishte e bërë në Milano të Italisë, pra fustani i vajzës që ishte me Mozzikun dhe Kiarës doli të jetë i rastësishëm.

Pra, fotografia e fshirë të cilën e ka siguruar “Express Rozë” tregon të vërtetën për këto thashetheme. Ndërsa edhe vetë moderatorja kishte reaguar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ku i mohonte këto zëra për një lidhje të mundshme.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.