in

Ky është mërgimtari kosovar që fle në BMW-në e tij

Shpesh ndodh që të postojmë në internet fotografi të ndryshme për një grup të caktuar njerëzish, shkruan OnAir.Në disa raste ndodh që këto fotografi të bëhen virale dhe të bëjnë bujë në media të ndryshme. Kjo gjë i ndodhi edhe Afrim Dautit, mërgimtarit që është i apasionuar pas BMW. Në faqen e grupit “Markli t’kerreve” në rrjetin social “Facebook” ai postoi një foto ku shfaqej teksa flinte pranë makinës së tij në një garazh i cili ishte i dekoruar me logon e markës “BMW”.I ftuar në studion e emisionit “Alarm”, Afrimi tregon se kjo është hera e dytë që e poston këtë foto e cila është shkrepur para 2 vitesh. Ai shprehet se disa njerëz e kanë marrë si të mirqenë faktin se ai fle me makinën e tij, por në të vërtetë ky postim ka qenë në formë shakaje. Frymëzimin për këto foto e ka marrë nga një tjetër foto e ngjashme që qarkullon në internet.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kryeministri Nuk Ndalet/ Aeroporti I Vlorës Më I Madh Se I Rinasit, Për Herë Të Parë Do Të…

Ika nga burri dhe e lash vajzen aty,kam qen shum xheloze dhe nuk kam pas deshire te…!!!?