in

Ky garazh nuk eshtë hapur nga viti 1980 dhe kur u hap pas 40 vjetësh, të gjithë u tronditën nga ajo qe

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone .. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pushuesit ‘plazh’ edhe nëpër rrugët e Sarandës. Shpërthejnë pusetat e pëmbyten rrugët nga rrebeshi i shiut

Lumja E Thaqit: Ku jeni ju tash te VV-se une Kam Doktoraturë Me Notë 10..