in

LAJMI FUNDIT/ Aksident i rëndë në vend, shoferi humb njërin krah

 

Një aksident ka ndodhur në fshatin Hinkë në bashkinë Dimal. Një 45-vjeçar që ka qenë duke udhëtuar m3 mjetin Opel Astra, me targa AB 918 GU, ka humbur kontrollin, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Si pasojë e përmbysjes së mjetit, Krenar Cjapi mësohet se ka humbur njërin krah në vend dhe është transportuar drejt Spitalit Rajonal Berat, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të policisë rrugore dhe ekspertë, që kanë kryer edhe këqyrjen e vendit të ngjarjes.

Sipas policisë, aksidenti është shkaktuar si pasojë e humbjes së kontrollit të mjetit, për shkak të shpejtësisë.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

E papritur/ U tha se është shtatzënë, reagon Einxhel Shkira dhe publikon testin (FOTO)

Nesër protesta e thirrur nga Berisha, “blindohet” Kryeministria