in

LAJMI FUNDIT/ Efektivi i policisë vetëvr*tet me a*mën e shërbimit

Delvinë/Informacion paraprak

Më datë 08.07.2022, rreth orës 21:00, në Delvinë, dyshohet se është vetëv*arë me a*mën e shërbimit në banesën e tij, shtetasi E. B., 54 vjeç, me detyrë trupë shërbimi sigurim objekti dhe informacioni në Komisariatin e Policisë Delvinë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Rritja e çmimeve po ju ‘ngushton’ xhepin? Njihuni me plazhet më të lira në Shqipëri

Rrebeshe shiu në të gjithë vendin/ Pushuesit braktisin plazhet, çfarë do të ndodhë në fundjavë