in

LAJMI FUNDIT/ Gjendet pas disa ditësh kërkime trupi i 56-vjeçares në Vjosë

Vlorë/Informacion shtesë

Në vijim të informacionit paraprak të ditës së djeshme, në lidhje me kërkimet në lumin Vjosë, ju informojmë se ditën e sotme, në brendësi të lumit është gjetur e mbytur shtetasja L. K.

Trupi i pajetë i kësaj shtetaseje, do të transportohet në morgun e spitalit të Vlorës, ku do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore, për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ukraina dhe Moldavia marrin statusin e vendit kandidat për në BE

Tmerrohen qytetarët në Tiranë, burri humb jetën në mes të rrugës