in

Laureta ia vendos dorën Robertit te pjesa intime

 

Laureta dhe Robertit po shijo lidhjen e tyre të dashurisë.

Ata ditë më parë shijuan edhe pushimet si çifte, nga çka publikuan pothuajse çdo moment se bashku, shkruan InfoKosova.

Në këto fotografi që të dy pranuan komente nga më të ndryshme.

Në njërën nga fotot, Laureta kishte vendosur dorën të pjesa intime.

Provokim, apo rastësi, vlerësoni ju!, /InfoKosova/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Kur të dal, do t’u vr*s”, rrëfimi tronditës i gruas nga Tirana: Burri u ka lënë porosi nga b*rgu gjithë fshatit

Nora nuk ndalet, ja çfarë provokimi te radhës i beri Roberit dhe Lauretes