in

Laureta nuk i ndahet Robertit, kështu e puth në publik

 

Laureta Maçedonci, është njëra nga figurat më të komentuara aktualisht.

Që kur bëri publike lidhjen e saj me Robertin, dyshja në fjalë kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes të mediave.

Por, lajmet e këtilla nuk i kanë ndalur ata, madje çifti në fjalë janë duke shijuar romancën në bregdetin turk.

Nga atje Larureta ka ndarë disa imazhe krah të dashurit të saj, ajo nuk është përmbajtur dhe e ka puthur atë në publik./ORAinfo/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi publikojnë video atraktive para pasqyrës, duke treguar linjat e trupit në bikini

Vr*sja e Martin Çeços për xhelozi/ Flet vajza që policia thotë se ishte “molla e sherrit”, ja çfarë tregon Tina Pajollari