in

Learta del me kunatën, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

 

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuar, Learta Jakupi, është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit e cila vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Jeta e saj luksoze, udhëtimet dhe angazhimet që ka, Leartën e bën grua shumë të komentuar.

Ani pse është shumë e angazhuar, Learta gjen kohë edhe për familjen e saj. Ajo së fundmi ka dalë për qef me kunatën e saj, Necën.

Ajo çka bie në sy është veshja e tyre./ORAinfo/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Klipi i Butrintit e Kidës i xhiruar në shtëpinë e serialit të famshëm turk

Rama emëron 4 të besuarit tek bordi që ka në dorë paratë për Shoqërinë Civile