Connect with us

Positivity Minds

Linda Halimi sjell sërish video tërheqëse, na la pa fjalë

Latest

Linda Halimi sjell sërish video tërheqëse, na la pa fjalë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Jo të pakta janë rastet kur këngëtarja e hitit “Ëndërroja” publikon edhe fotografi dhe video provokuese për ndjekësit e saj.

Një gjë të tillë, Linda e ka bërë në fotografinë e fundit që ka ndarë me 420 mijë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka postuar video me bekini të zeza, duke nxjerr në pah format e saj atraktive të trupit, të cilat vijnë si rezultat i përkushtimit të saj në palestër.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.