Connect with us

Positivity Minds

Lola shfaqet atraktive derisa thekson trupin si ‘peshk’ në veshjen e zezë

Latest

Lola shfaqet atraktive derisa thekson trupin si ‘peshk’ në veshjen e zezë

 

Me paraqitje elegante dhe plotë stil, Lola mahnitë fansat.

Edhe këtë herë ajo është shfaqur mjaft atraktive nga pushimet.

Veshur në fustan të zi që i theksonte format trupore ajo mori mijëra pëlqime dhe komente në fotografitë e fundit.

“Vishni të zeza dhe ari dhe lërini kohët e mira të kalojnë!”, kishte shkruar ajo në mbishkrim./kosovarja

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.