in

Lola shfaqet atraktive derisa thekson trupin si ‘peshk’ në veshjen e zezë

 

Me paraqitje elegante dhe plotë stil, Lola mahnitë fansat.

Edhe këtë herë ajo është shfaqur mjaft atraktive nga pushimet.

Veshur në fustan të zi që i theksonte format trupore ajo mori mijëra pëlqime dhe komente në fotografitë e fundit.

“Vishni të zeza dhe ari dhe lërini kohët e mira të kalojnë!”, kishte shkruar ajo në mbishkrim./kosovarja

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Përse nuk ke shokë meshkuj? Arbenita Ismajli tregon arsyen me videon epike

Arjola në fustan të shkurtë, thekson format e saj perfekte