Connect with us

Positivity Minds

Loredana e thotë troç: Unë dhe Mozziku nuk kemi asnjë kontakt më

Latest

Loredana e thotë troç: Unë dhe Mozziku nuk kemi asnjë kontakt më

Loredana Zefi ka dhënë së fundmi një intervistë për revistën zvicerane ‘Switzerland Times’. Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për marrëdhënien që ka me Mozzik. Lori u shpreh se komunikimi me të ka qenë i vështirë. E pyetur nëse ka kontakte me të, ajo tha jo.

“Jo aq shumë, të gjithë mendojnë se ai nuk ka kontakt me vajzën tonë por në fakt ai ka. Kjo kalon nga motra ime sepse ajo kujdeset për vogëlushen time kur nuk jam aty. Por ne të dy nuk kemi asnjë kontakt më”, deklaroi këngëtarja.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit e Loredanës është ajo në bashkëpunim me Noizyn, me titull “Heart attack”, e cila është tashmë një super hit./abcnews.al

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.