in

Loredana thyen heshtjen, reperja flet për lidhjen e saj dhe raportin me Mozzik

 

Reperja e njohur Loredana Zefi është përfolur jo pak në mediat rozë për shakak të jetës së saj personale, mes dyshimeve për romanca të reja dhe lidhje, Loredana nuk ka bërë asnjëherë një reagim publik.

Por së fundmi reperja ka vendosur të shuajë shumë kuriozitete të ndjekësve të saj, duke sqaruar aludimet në lidhje me jetën private, në një bisedë me ndjekësit në Instastory, Loredana është pyetur për statusin e saj aktual dhe nëse po njihet me dikë.

“A po del në takime, nëse jo kur ishte takimi yt i fundit?”– shkruan ndjekësi, ndërsa Loredana ka habitur me përgjigjen e saj teksa shkruan: Tani, ndersa e pyetur nga një ndjekës nëse ka kontakte me Mozzik, Loredana nuk hezitoi të përgjigjej duke shkruar:Nahhh (Jo)

Pasi konfirmoi se për momentin po del me dikë, reperja nuk ka zgjedhur të bëjë me dije nëse raporti mes tyre është një lidhje, kur u pyet nëse është beqare, reperja tha “Po Jo”, duke mos e mohuar dhe as pohuar./panorama

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Gruas që u martua 11 herë, i dështon edhe martesa e 12-të

Dalin pamjet! Megi Pojani protagoniste në klipin e ri të Don Xhonit