Connect with us

Positivity Minds

Luana nga deti, shfaqet fort supers*ksi

Latest

Luana nga deti, shfaqet fort supers*ksi

 

Moderatorja e këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, është rikthyer fuqishëm në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria, po merr komplimente të shumta nga fansat e saj.

Mbase periudha e angazhimeve e kanë bërë që edhe ajo të ndjejë mungesën e tyre.

Duke publikuar një imazh fort superseksi, bukuroshja shkroi: A ju ka munguar kjo Luanë.

E sigurisht, edhe kësaj radhe pati komplimente të shumta nga ndjekësit, të cilët “çmenden” për të dhe energjinë e saj pozitive./Indeksonline/

Shiko fotot:

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.