in

Luana Vjollca rrëmbeu gjithë vëmendjen mbrëmë në Prishtinë me paraqitjen elegante

 

Prezantuesja e njohur dhe e dashur për publikun, Luana Vjollca, mbrëmë ishte në Prishtinë.

Ajo ka prezantuar eventin e “Speex”, ndërsa mori vëmendje me dukjen elegante.

Moderatorja postoi në Instagram fotografi me poza mjaftë pr.ovokuese në fustanin e ngushtë që i theksonte format trupore.

“Faleminderit që më kishe Prishtinë”, kishe shkruar bukuroshja bionde në mbishkrim ku mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive./kosovarja

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bora del në diell dhe tregon format trupore në bekine

Marigona tregon vajin që përdorë kundër strijave në shtatzëni