in

Makina del nga rruga, aksidetohen turistet

TAMARË– Një makinë me turistë çekë është aksidentuar ditën e sotme në Tamarë të Kelmendit.

Mësohet se ka dalë makina nga rruga dhe për pasojë turistët kanë mbetur të plagosur.

Policia dhe urgjenca janë nisur drejt vendit të ngjarjes, por nuk dihen ende detaje në lidhje me gjendjen e turistëve.

Nuk janë mësuar identitetet e qytetarëve nga Çekia dhe policia nuk ka nxjerrë një njoftim zyrtar.

Po punohet për zbardhjen e shkakut të aksidentit. (noa.al/M.D)

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

E çudit shme, hipnoterapeisti Fatmir Mucolli: Kur e pash Zotin mbeta i paralizuar. Ja në çfarë forme m’u shfaq Zoti!

U dëgjua dhe kjo! Dashi de nohet me tre vite bu rg, i mori je tën një gr uaje