Connect with us

Positivity Minds

Makina përplas dy fëmijë, dërgohen me urgjencë në spital

Latest

Makina përplas dy fëmijë, dërgohen me urgjencë në spital

Dy fëmijë janë përplasur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, në Tepelenë, ku një shofer me “Toyota” përplasi fëmijët, të cilët u transportuan në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë, drejtuesi i automjetit u shoqërua në ambientet e Komisariatit të Tepelenës për të kryer procedurat e mëtejshme.

Tepelenë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:15, në rrugën “Bilbilenjtë”, në lagjen “Mustafa Matohiti”, Tepelenë, shtetasi A. B., banues në Tepelenë, duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, ka përplasur 2 fëmijë, të cilët u transportuan në spital, për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit u shoqërua në ambientet e Komisariatit të Policisë Tepelenë për të kryer procedurat e mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.