in

Makina rrokulliset në anë të rrugës, dëmtohet rëndë drejtuesi (Emri, foto)

Dimal- Aksident në fshatin Hinkë në bashkinë Dimal. Plagoset rëndë drejtuesi.

Krenar cjapi 45-vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit të tij, duke bërë që makina të dalë nga rruga dhe të përmbyset. Për shkak të përmbysjes Cjapi ka humbur njërin krah që në vendin e ngjarjes, ndërsa është transportuar me urgjencë për në spital.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje, ku po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Habit ekspertja e UFO-ve: Alienët fshihen në oqeanet e Tokës. Ka dëshmuar një ish-kolege e Albert Ajnshtajnit!

Mësoni cili është emri më i përhapur për vajza në Shqipëri? Shihni hartën sipas qyteteve