in

Mami i bashkohet së bijës në faqen për të rritur, së bashku fituan 100 mijë paund

Nëna dhe e bija bëhen bashkë dhe rrjeti marroset pas tyre. Tashmë së bashku, kanë arkëtuar afro 100 mijë paund, pasi iu bashkuan faqes për të rritur pikërisht për këtë qëllim.

37-vjeçarja, Evie Leana, vendosi t’i bashkohej platformës “OnlyFans, ku e bija ishte pjesë e saj prej kohësh.

Këtë vendim të rëndësishëm, Evie e mori pasi u nda nga partneri i saj dhe ndjeu se kishte nevojë për një sfidë të re.

Tashmë ato konsiderohen si “dyshja më e nxehtë nënë- bijë në faqen për të rritur. Sepse, ashtu siç thotë edhe një shprehje në shqip, në rastin në fjalë duket “më e mirë nëna se sa e bija”!

Tashmë Evie dhe vajza e saj Tiahnee, 19 vjeçe, edhe pse kanë arritur të fitojnë pothuajse 100,000 paund së bashku janë shprehur se janë të hapura për takime të guximshme.

Sipas Evie nga Adelaide, faqja në internet është një “mënyrë e shkëlqyer për të shprehur anën e saj seksuale dhe për t’u argëtuar duke e bërë atë”. Dhe duket se ky ‘biznes’ do jetë mjaft fitimprurës.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Detaje prekëse nga aksidenti tragjik në Berat/ Nëna dhe djali po ktheheshin nga spitali me vigon në krah

Pas sherrit për pronën me xhaxhanë e tij qëlloi me automatik në ajër, arrestohet 29-vjeçari në Shkodër! Pas ndërhyrjes së policisë…