in

Maqedonasi i nguli th*kën dhe vdiq, ky është 24-vjeçari shqiptar që humbi jetën pas sherrit në Gjermani

I riu që shihni në foto është Blerim Kola, 24-vjeçari shqiptar që u v*a me thikë nga një shtetas nga Maqedonia e Veriut.

Sipas mediave gjermane, shqiptari u konfliktua me një shtetas nga Maqedonia e Veriut.

Mësohet se të dy kishin njohje mes tyre dhe ishin takuar për të sqaruar konfliktin.

Sherri degradoi dhe 36-vjeçari maqedonas goditi me thikë shqiptarin.

Ai u dërgua me urgjencë në spital dhe iu nënshtrua një operacioni, por humbi jetën.

Ndërkohë maqedonasi ka mbetur i plagosur rëndë nga një goditje me thikë në qafë.

Shkaqet e sherrit mes tyre nuk janë sqaruar ende. Policia dhe Prokuroria janë duke hetuar.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Deklarata e shkencëtareve: UFO-t ekzistojnë! Çfarë objektesh u gjetën në shpellë(Video)

HABIT dedektivja: Vajzat shqiptare lidhen me burra në moshë të madhe