in

Marigona tregon vajin që përdorë kundër strijave në shtatzëni

 

Marigona tashmë është emër i njohur në mediet rozë.

Që nga dita kur ka kurorëzuar dashurinë me Robinin, ajo pothuajse çdo ditë është në krye të medieve rozë.

Në këtë periudhë, ajo është në pritjen më të ëmbël, ku për ndjekësit publikon momente të shumta.

Këtë herë, përmes një pyetësori ajo ka treguar mënyrat që largon sprijat në shtatzëni, imazhi në vijim, e tregon në detaje se çfarë përdorë ajo./kosovarja

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Luana Vjollca rrëmbeu gjithë vëmendjen mbrëmë në Prishtinë me paraqitjen elegante

“Vr*sja më e tmerrshme që mund të ekzistonte”, avokati zbulon detaje të reja nga ekzekutimi barbar i 18-vjeçares nga partneri dhe shoku i tij