in

Marina Vjollca ‘tranon’ ndjekësit, shfaqet super atraktive

 

Marina Vjollca është një nga moderatoret e preferuara shqiptare e cila njihet edhe si bashkëshortja e reperit Getoar Selimi.

Prezantuesja e “Kaliforni”, u bë nënë për herë të parë më 24 nëntor të vitit të kaluar.

Muaj kaluan dhe së fundi ajo i tregoi linjat trupore që i ka rikthyer në top formë.

Me stilin e saj të veçantë dhe energjinë pozitive, ajo ka arritur të ketë mbi një milion ndjekës në rrjetet sociale ku ajo poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e saj./Kosovarja/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tronditëse/ Nxënësit kërcënojnë mësuesen e testit të Biologjisë në TikTok, ‘Le ta vr*sim’!

Bora nis pushimet, ky është personi që po e shoqëron