Connect with us

Positivity Minds

‘Mbajini të gjitha paratë, por ma ktheni’! Foli në protestën e Berishës, aktivistit i humb portofoli dhe apelon t’ia kthejnë

Latest

‘Mbajini të gjitha paratë, por ma ktheni’! Foli në protestën e Berishës, aktivistit i humb portofoli dhe apelon t’ia kthejnë

tIRANë- Aktivistit të njohur Kreshnik Osmani i ka humbur portofoli. Osmani foli në protestën e Berishës.

Në përpjekje për të bërë një gjest bujar për të ndihmuar një të varfër, portofoli ka rënë.

Në një njoftim në Facebook ai shprehet se, teksa po ndihmonte një të varfër, ka humbur nga pakujdesia portofolin e tij.

Në portofol ai thotë se ka karta me shumë vlerë që i duhen dhe nëse dikush e ka gjetur të mbajë paratë por vetëm t’i kthejë kartat që i duhen me pajtetër.

Mesazhi i plotë:

Miq të dashur! Gjatë protestës se sotme, kam humbur portofolin nga pakujdesia dhe nga dëshira për të ndihmuar një të varfër. Ju lutem nëse dikush nga ata që më njohin dhe e kanë gjetur, të ma japin sepse kam karta të shumta identiteti, crediti banke, patenta që ju nuk ju bëjnë punë dhe mbajini të gjitha paratë! Rendesi ka qe Shqiperia u cua sot e gjitha ne kembe. Ju faleminderit!

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.