in

‘Mbreti i zemrës time’! Getoari feston 40 vjetorin, Marina i bën urimin e veçantë

Getoar Selemi ka festuar sot ditëlindjen. Reperi kosovar mbushi 40 vjeç.

Mes urimeve të shumta që këngëtari mori nga miqtë dhe kolegët ai që ra në sy ishte urimi që i bëri bashkëshortja e tij moderatorja Marina Vjollca.

“Gëzuar ditëlindjen mbretit të zemrës sime! Ti meriton botën! Të dua përgjithmonë”, shkruan Marina teksa ka ndarë dhe foton e tij në rrjetet sociale.

Marina dhe Getoari u martuan dy vite më parë dhe janë prindër të një vajze, Margetit.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kryebashkiaku martohet me krokodilin, mijëra njerëz në ceremoni. Arsyeja është shumë e veçantë (video)

Sarah Berisha realizon me shoqet një video që mund ta bëni edhe ju me shoqërinë