Connect with us

Positivity Minds

Me një fustan kaq të shkurtër nuk e keni parë Engjëllusha Salihun

Latest

Me një fustan kaq të shkurtër nuk e keni parë Engjëllusha Salihun

 

Engjëllusha Salihu është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Postime të shumta ndanë edhe kur del për një pije me shoqet, ku tregon për mënyrën se si vishet, por shumë rrallë ajo vishet në mënyrë të ekspozuar.

Së fundmi, ajo në InstaStory ka ndarë dy imazhe ku ishte bërë gati për të dalë, por në sy bije fustani i saj dhe grimi që kishte bërë.

Fustani i shkurtër me ngjyrë të zezë i shkonte shumë, por edhe grimi i lehtë dhe buzët e kuqe e bënin të dukej përfekte.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.