in

Me poza provokuese mbi shtrat, Megi Pojani i’a vë “flakën” rrjetit

 

 

Megi Pojani i’a ka vënë “flakën” rrjetit sërish.

E gjitha kjo me pozat e saj provokuese mbi shtrat.

Modelja shqiptare njihet si mjaft provokuese me pozat që ajo realizon ku edhe shfaq format e saj trupore.

Së fundi ajo ka ardhur me pozat të reja mbi krevat, ku të pasmet e saj marrin vëmendje të madhe.

Ndryshe, në javët e fundit është duke u përfolur për një lidhje ndërmjet Megit dhe futbollistit Endri Çekiçi, për të cilën nuk janë deklaruar asnjeri nga protagonistët./Lajmi/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Dy gjujtse nga Londra, si motrat…”/ Megi Pojani në mbrëmjen e maturës, nxënësi fatlum që shoqëronte (Foto)

Ronela Hajatit i dalin ‘tulat’ në këtë veshje të ngushtë!