in

‘Më thonin si ia bëre këtë Loredanës’! Kiara Tito reagon sërish nëse është në lidhje me Mozzik?

Moderatorja Kiara Tito ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”, ku ndër të tjera u ndal te fotot që qarkulluan në rrjet, ku u hamendësua për një lidhje mes saj dhe reperit Mozzik.

E gjitha nisi pas një fotoje, ku Mozzik shfaqej para pasqyrës ku tregohej këmba e një vajze, e cila kishte veshur një fustan jeshil. Gjithashtu qarkulloi dhe një foto e Kiarës me një fustan jeshil, identik si i vajzës në foton me reperit.

Menjëherë Kiara reagoi duke shkruar: “Hello njerëz, më kanë ardhur këto foto në DM. Gjithashtu po lexoj edhe në portale, nuk para shprehem sepse përgjithësisht nuk i kushtoj rëndësi lajmeve nëpër portale (duke qenë se shumica mund të jenë edhe fake news), por doja t’ju thoja që nuk jam unë personi në foto dhe përpara se të bëni lajme, ju lutem vërtetojini rrethanat. Ju falënderoj”.

Por në programin “Goca dhe Gra”, Kiara dha detaje lidhur me thashethemet që qarkulluan.

Biseda në studio:

Kiara: Isha në Prishtinë, kisha për të prezantuar një festival. Dhe mora një nga këto fustanet që janë seri, që i blejnë shumë vajza, markë e njohur dhe ekonomike. E mora me vete, e vesha, shkova për të bërë vetullat. Bëra një foto në pasqyrë. Në darkë pashë që po më bënin tag fansat e Mozzik. Më thoshin si ia bëre këtë Loredanës, si ia bëre Mozzikut. Sigurisht që ishte lajm i pavërtetë, duhet ta mohoja menjëherë

Dalina: Kanë qejf ty të të lidhin me artistë, sidomos me ata të Kosovës?

Kiara: Po, e kanë fiksim këtë pjesë (qesh)

Armina: Po si nisi e gjitha?

Kiara: Nga fustani. Edhe Mozzik kishte hedhur një foto. Mund të ngjasojë, por nuk jam unë

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Gjermania është më keq se ne”/ Rama i drejtohet shqiptarëve: Shkoni provojeni!

Mos e mbushni kurrë veturën në mëngjes, ja pse