in

Megi Pojani bën xheloz Endri Çekiçin. Pse u perqafua me Don Xhon?

 

 

Rrjeti zjeu pas zbulimit të Kryefjala.com se Megi Pojani ishte në ishujt e Afrikës me futbollistin e Kombëtares Endri Çekiçi.

Por menjëherë pas kthimit nga Afrika Megi u shfaq pranë Don Xhon duke përqafuar.

A e bën këtë për të bërë xheloz Endrin? Në fakt jo!

Foton e ka publikuar vetë reperi, i cili në fakt lajmëron lançimin e klipit të ri, ku duket se Megi do të jetë protagoniste, pra jo se ka ndonjë gjë mes tyre, kështu që le të presim për klipin.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kishit menduar ndonjëherë sherr midis Shqipes dhe Monikës? Epo ndodhi!

Situatë kaotike në spitalin e Durrësit, 30 pacientë presin të marrin mjekim, thyejnë xhamat në shenjë revolte(Video)