in

Megi Pojani çudit plazhin me pozat e saj

 

Prezantuesja dhe aktorja Megi Pojani vazhdon t’i argëtojë fansat me fotot e saj pr.ovokuese në Instagram

Bukuroshja shqiptare sot është parë me një set fotosh në Instagram, teksa shihet se ka filluar që të shijojë pushimet e verës.

Por, ajo ka bërë foto ku në plan të parë ka pasur të pasmet e saj.

Komentet për fotot e saj kanë qenë më intersante, ndër të cilat spikat ai i bukuroshes tjetër shqiptare, Oriola Marashi.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Serbi valëvit flamurin rus në mes të Kosovës, më pas e gjen ‘belaja’

Dëshpëruese! Zëri katastrofë i Xhensilës kur këndon live (video)