in

Megi Pojani shfaqet pa pikë grimi

 

Megi Pojani është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë, kjo fal gjithë provokimeve që bënë në rrrjetet sociale.

Përpos asaj, Megi është edhe një  femer superseksi e cila mahnit vazhdimisht me stilin e saj.

Së fundmi, ajo ka filluar pushimet dhe nga atje po qëndron mjaftë aktive me postime të ndryshme.

Ajo ka ndarë në InstaStory një imazh ky shihet fytyra e saj pa pikë grimmi, ani pse kishte vënë syze dukej bukur./Kosovarja/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Çka të shohim me përpara të Kadrija, fytyrën, gjoskin, apo…?

Eni dhe Genci organizojnë “babe shower-in” për vajzën e tyre, publikohen pamjet nga festa magjike