Connect with us

Positivity Minds

Megi Pojani shfaqet pa pikë grimi

Latest

Megi Pojani shfaqet pa pikë grimi

 

Megi Pojani është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë, kjo fal gjithë provokimeve që bënë në rrrjetet sociale.

Përpos asaj, Megi është edhe një  femer superseksi e cila mahnit vazhdimisht me stilin e saj.

Së fundmi, ajo ka filluar pushimet dhe nga atje po qëndron mjaftë aktive me postime të ndryshme.

Ajo ka ndarë në InstaStory një imazh ky shihet fytyra e saj pa pikë grimmi, ani pse kishte vënë syze dukej bukur./Kosovarja/

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.