in

Melisa publikon këngën e re në ditëlindjen e Andit, teksti vë shumë pikëpyetje

 

Melisa dhe Andi i kanë dhënë fund lidhjes javë më parë, dyshja që u njohën në ‘’Përputhen’’ nuk kanë folur lidhur me këtë temë duke lënë mister arsyet e ndarjes.

Por një veprim i fundit i Melisës ngriti shumë pikëpyetje, ish-konkurrentja ka publikuar këngën e re pikërisht në ditëlindjen e Andit me titullin ‘’Adios’’.

Që nga kjo ndjekësit shprehen të bindur se është dedikim ndërsa janë munduar të zbërthejnë edhe tekstin përmes të cilit Melisa ka lënë hapësirë të kuptohet se Andi e ka tradhtuar, të paktën kështu është interpretuar në rrjet kënga e saj.

“A ma shumë se unë ta thyn ajo? Po hala në zemër m’ki tattoo, e dije se si unë nuk t’vijn mo”, këndon Melisa, teksa më tej vazhdon: S’ki mu pa s’ki mu pa ma adios, t’i kam fal merri tana adios.

Në një pjesë të tekstit ajo thotë: Hala m’don, xhelozon po te tjetra m’shan. Nuk o rren s’ma kan’ thon, sms kam pa!

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Nga jugu në veri/ Dalin shifrat, ja sa prot estues janë nisur drejt Tiranës

Linda Halimi sjell sërish video tërheqëse, na la pa fjalë