in

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej.

Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant.

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej.

Nxënësit panë të habitur mësuesen teksa zhvishej por me sa duket ajo kishte përgatitur një mësim praktik. Mësuesja kishte veshur një kostum ku shiheshin gjithë organet jetike të njeriut.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pronari i restorantit në Prishtinë ua ndalon hyrjen shtetasve të BE-së, arsyeja banaIe

Oh Zot! Edukatorja i dha të pijë acid, ndërron jetë në spital vogëlushja 11-muajshe