in

Moment frike në Botërorin e Notit. Notarja humb ndjenjat dhe përfundon në fundin e pishinës, e shpëton trajnerja

HUNGARI- Një moment ankthi pati gjatë provës artistike në Kampionatin Botëror të Notit që po zhvillohet në Budapest. Notarja Anita Alvarez në fund të performancës së saj humbi ndjenjat, ndoshta në një ndërthurje stresi dhe lodhjeje, duke mos dalë nga uji.

Trajnerja e saj u hodh menjëherë në pishinë, duke notuar në shpëtimin e amerikanes, e cila më pas u rikuperua pa pasoja, duke u nxjerrë nga uji me ndihmën edhe të një personi tjetër.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Vuçiç merr sot vendimin për pjesëmarrjen në Samitin e BE për Ballkanin Perëndimor. Rama e refuzoi një ditë më parë

Organizata politike e propozuar nga Macron e vendeve që duan integrim, Rama: Më duket vizionare!