in

Momenti tronditës në kulmin e dasmës kur dhëndri qëllon me armë mikun e tij (Video)

Dasma kthehet në tragjedi. Dhëndri vret aksidentalisht shokun e tij.

Manish Madheshia vrau me armë mikun e tij të ushtrisë në ceremoninë e dasmës në veri të Indisë.

Policët konfirmuan se viktima është Babu Lal Yadav, 35 vjeç, i cili kishte marrë leje për të qenë pjesë e ditës më të rëndësishme të mikut të tij.

Sipas Daily Mail, në pamjet e publikuara duket momenti kur dhëndri tepër i emocionuar mer armën në dorë në fillim gjuan në ajër pastaj e drejton aksidentalisht drejt shokut të tij.

35-vjeçari u dërgua menjëherë në spital por fatkeqësisht nuk mundi t’i mbijetonte dot plagëve të marra.

Policia arrestoi dhëndrin dhe sekuestroi pistoletën, ndërkohë të ftuarit në dasëm u morën në pyetje.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bashkëshorti i ministres Xhaçka gjatë pandemisë mori pagë lufte, por tani do investojë 5.5 milionë euro, akuzat e forta nga Opozita

“Nuk ka ndodhur asnjëherë më parë në Shqipëri”, Ambasada Amerikane del me mesazhin e rëndësishëm