Connect with us

Positivity Minds

‘Mori vesh se ishte me k*ncer’/ Detaje nga vetëv*asja e Kastriot Myftaraj, ‘nëna e tij pa gjithçka’ (Video)

Latest

‘Mori vesh se ishte me k*ncer’/ Detaje nga vetëv*asja e Kastriot Myftaraj, ‘nëna e tij pa gjithçka’ (Video)

Analisti Kastriot Myftaraj i dha fund jetës ditën e sotme duke u vetë hedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte.

Prej kohësh ai drejtonte emisionin “Ju flet Moska”, emisioni i fundit i gazetarit “Plan për atentat ndaj një pronari mediatik“ ishte më 17 qershor.

Myftaraj ishte diagnostikuar me k*ncer para një jave dhe ndodhej në gjendje të rënduar psikologjike. Mësohet se Kastriot Myftaraj ndodhej në banesë me nënën e tij të moshuar rreth 90-vjeçe kur ka marrë veprimin ekstrem për t’i dhënë fund jetës.

Hetuesit po marrin në pyetje të moshuarën për të mësuar momentet e fundit të të birit, bisedën që mund të kenë bërë apo shqetësimet që mund të ketë vënë re tek 60 vjeçari. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.