in

Motori përplaset me autobusin, pla*oset e reja

 

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme Sarandë.

Një motor është përplasur me një autobus.

Drejtuesja e motomejtit, M.Z., 29-vjeç, është përplasur me një mjet autobus me drejtues V. Z., 55 vjeç.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur e dëmtuar pasagjerja A. D., 25 vjeçe, e cila udhëtonte në motomjet dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20, në Mesopotam, Finiq.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Shqipëria e “pushtuar” nga i nxehti afrikan, në Korçë ndodh fenomeni i rrallë/ Bllokohen rrugët nga breshëri, qytetarët detyrohen të… (Video)

“Shkundet” toka, tërmet i fortë me magnitudë 6.1 ballë në këtë shtet, ja epiqendra